Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Regionalny Konkurs Grantowy "Równać Szanse"

Administrator on 15 wrzesień 2016.

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA informuje o naborze projektów w Regionalnym Konkursie Grantowym –  organizacje pozarządowe, w tym OSP, a także domy kultury oraz biblioteki mogą uzyskać dotację w wysokości do 8 500 zł. Dotacja przyznawana jest na półroczne działania młodych osób w wieku 13-19 lat, pochodzących ze wsi i miast do 20 tysięcy mieszkańców. Aplikować można do 25 października br., a same projekty realizowane są pomiędzy 1 lutego a 31 sierpnia 2017 roku.

16 sierpnia 2016 roku Polska Fundacja Dzieci i Młodzieży ogłosiła rozpoczęcie Regionalnego Konkursu Grantowego w ramach Programu „Równać Szanse 2016” Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. 

Po raz pierwszy regionalnym operatorem w województwach: warmińsko-mazurskim, podlaskim, kujawsko-pomorskim i mazowieckim jest Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA (www.stopa.org.pl), które udziela wsparcia informacyjnego i doradczego przy tworzeniu wniosków do konkursu.

Celem Programu jest wyrównanie szans młodych ludzi na dobry start w dorosłe życie. Chodzi o sytuację, w której młody człowiek z małej miejscowości potrafi samodzielnie i świadomie osiągać wyznaczone przez siebie cele myśląc perspektywicznie o własnej przyszłości.

Projekty, które otrzymują dofinansowanie w ramach Programu „Równać Szanse” mają na celu stworzenie przestrzeni, w której młodzież poprzez aktywne działania będzie przede wszystkim rozwijać umiejętności społeczne, ale także swoje pasje i zainteresowania.

Szczegółowe informacje znajdują się na stronie www.stopa.org.pl

Organizator zaprasza na spotkania informacyjne w woj. mazowieckim i podlaskim - harmonogram

Szczegółowych informacji udziela: 

Ełckie Stowarzyszenie Aktywnych STOPA
Iwona Olkowicz, koordynatorka RKG „Równać Szanse”i
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 608-305-766, skype: iwona.olkowicz
Paweł Wilk, doradca RKG „Równać Szanse”
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., 796-538-105

TOP