Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Ewaluacja - Ankiety

Administrator on 22 kwiecień 2015.

Szanowni Państwo,

W związku z zakończeniem realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Zielone Mosty Narwi na lata 2009-2015 na obszarze działania LGD Zielone Mosty Narwi (tj. Gminy Gzy, Nasielsk, Obryte, Pokrzywnica, Pomiechówek, Pułtusk, Świercze, Winnica, Zatory) przygotowaliśmy dla Państwa ankietę, której celem jest poznanie Państwa opinii na temat wpływu realizacji naszej strategii na rozwój obszaru. Państwa ocena oraz nowe propozycje pozwolą nam na przeanalizowanie dotychczas prowadzonych działań i zrealizowanych projektów. Zebrane w ten sposób informacje chcielibyśmy wykorzystać przy opracowaniu nowej lokalnej strategii rozwoju do roku 2020. Państwa opinia wpłynie na określenie kierunków wsparcia, które przyczynią się do rozwoju obszaru i poprawy jakości życia mieszkańców. 

Badanie ankietowe wykonywane jest na potrzeby prowadzonej ewaluacji wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Zielone Mosty Narwi na lata 2009-2015 w ramach działania 431 "Funkcjonowanie lokalnej grupy działania, nabywanie umiejętności i aktywizacja” objętego PROW na lata 2007-2013. Ewaluacja ma na celu ocenę funkcjonowania LGD Zielone Mosty Narwi oraz ocenę wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Zielone Mosty Narwi na lata 2009-2015.

Wypełnione ankiety można przesyłać na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. (ewentualnie dostarczyć osobiście do Biura LGD lub przesłać pocztą).

 

Do pobrania:

Ankiety ewaluacyjne dla mieszkańców obszaru LGD:

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Gzy

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Nasielsk

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Obryte

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Pokrzywnica

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Pomiechówek

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Pułtusk

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Świercze

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Winnica

Ankieta ewaluacyjna dla mieszkańców Gminy Zatory

 

Ankieta ewaluacyjna dla Beneficjentów

Ankieta ewaluacyjna dla Członków Rady LGD

Ankieta ewaluacyjna dla Członków LGD

TOP