Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Konkurs - wygraj kalendarz

Administrator on 30 październik 2014.

Zapraszamy do udziału w konkursie Kalendarzowy Quiz - Statystyki naborów

Konkurs dotyczy projektów zrealizowanych z środków pozyskanych za pośrednictwem LGD Zielone Mosty Narwi w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju LGD Zielone Mosty Narwi.

Wystarczy zapoznać się z wykresami dotyczącymi projektów złożonych w naborach organizowanych przez LGD Zielone Mosty Narwi, zamieszczonymi na naszej stronie internetowej www.zielonemostynarwi.pl (w zakładce NABORY  >  STATYSTYKI) i odpowiedzieć na poniższe pytania.

Wśród prawidłowych rozwiązań zostaną rozlosowane kalendarze promocyjne na 2015r.

Zgłoszenia można przesyłać w terminie do 16 grudnia 2014r. (w dniu 16.12.2014r. liczą się zgłoszenia, które wpłyną do Biura LGD do godziny 17.00).


Pytania konkursowe:
1.    …………. - Ile łącznie wniosków o przyznanie pomocy zostało złożone do LGD Zielone Mosty Narwi ramach realizacji Lokalnej Strategii Rozwoju (działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju na operacje: Małe Projekty, Odnowa i rozwój wsi, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw objęte PROW 2007-2013)?
2.    …………. - Mieszkańcy/podmioty, z obszaru której gminy zrealizowali najwięcej projektów (otrzymali refundację) wg stanu na dzień 30.09.2014r. z środków pozyskanych za pośrednictwem LGD Zielone Mosty Narwi (działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju na operacje: Małe Projekty, Odnowa i rozwój wsi, Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej, Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw objęte PROW 2007-2013)?
3.     …………. - Ile wniosków/projektów z działania MAŁE PROJEKTY zostało zrealizowane przez wnioskodawców z środków pozyskanych za pośrednictwem LGD Zielone Mosty Narwi (działanie 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju - Małe Projekty objęte PROW 2007-2013) wg stanu na dzień 30.09.2014r.?

Zgłoszenia można przesyłać za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres e-mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. Treść e-maila należy sporządzić według poniższego wzoru lub przesłać skan wcześniej wypełnionego formularza.

Wzór zgłoszenia e-mail:
1. ____ - Liczba wniosków złożona do LGD Zielone Mosty Narwi.
2. ____ - gmina której mieszkańcy zrealizowali najwięcej projektów z środków pozyskanych za pośrednictwem LGD Zielone Mosty Narwi.
3. ____ - Liczba wniosków/projektów zrealizowanych z działania  MAŁE PROJEKTY.
4. Imię, nazwisko i dokładny adres.

Rozwiązanie można również przesłać listownie na adres: Zielone Mosty Narwi, Al. Jana Pawła II 1, 06-121 Pokrzywnica lub dostarczyć osobiście do Biura LGD Zielone Mosty Narwi. W przypadku dostarczenia zgłoszenia za pośrednictwem poczty lub osobiście należy wydrukować formularz zgłoszenia konkursowego Kalendarzowy Quiz - Statystyki naborów  oraz wypełnić wymagane pola.

Zgłoszenia mogą być nadsyłane tylko przez pełnoletnie osoby fizyczne.

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu konkursu Kalendarzowy Quiz - Statystyki naborów. Regulamin konkursu Kalendarzowy Quiz - Statystyki naborów dostępny jest na stronie internetowej www.zielonemostynarwi.pl oraz w Biurze LGD Zielone Mosty Narwi w Pokrzywnicy.

Formularz zgłoszenia konkursowego

Regulamin

TOP