Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Sierpniowa promocja LGD

Administrator on 02 wrzesień 2014.

W sierpniu LGD Zielone Mosty Narwi uczestniczyło poprzez wystawienie stoiska w dwóch wydarzeniach: Rodzinny Festyn Plenerowy dniu 17 sierpnia 2014r. oraz Festyn Rodzinny w Zatorach w dniu 31 sierpnia 2014r.

Organizatorem Rodzinnego Festynu Plenerowego dniu 17 sierpnia 2014r. była Gmina Winnica. Festyn ten był jednym z "Małych Projektów" realizowanych w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju". Organizatorzy przewidzieli możliwość promocji  swojej działalności dla zainteresowanych podmiotów. Wśród wystawców nie zabrakło LGD Zielone Mosty Narwi. Na stoisku informacyjno-promocyjnym LGD reprezentowane było przez Alberta Jaworskiego - Prezesa oraz pracownika biura LGD: Krystynę Szymczyk.

Organizatorem drugiego sierpniowego wydarzenia - Festynu Rodzinnego w Zatorach dniu 31 sierpnia 2014r. - była Gmina Zatory. Festyn ten również był jednym z "Małych Projektów" realizowanych w ramach działania 413 "Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju". Na stoisku informacyjno-promocyjnym LGD reprezentowane było przez Pawła Grabowskiego - Wiceprezesa oraz dwóch pracowników biura LGD: Karolinę Anuszkiewicz i Krystynę Szymczyk.

Osoby odwiedzające stoisko LGD uzyskiwały informacje o LGD, Lokalnej Strategii Rozwoju i działaniach  podejmowanych przez LGD, w tym przede wszystkim o prowadzonym naborze wniosków w ramach LSR i konkursie fotograficznym.  Rozdawano także ulotki informacyjne ("Dobre praktyki", "LSR ... - Cele, przedsięwzięcia, wskaźniki", "Proces uzyskania dofinansowania...") i gadżety promocyjne (torby, maskotki, długopisy, odblaski, smycze, notesy, piłki, parasole).

Promocja LGD ZMN w Winnicy 17.08.2014
Promocja LGD ZMN w Zatorach 31.08.2014

TOP