Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Obowiązek złożenia ankiety monitorującej

Administrator on 10 styczeń 2014.

Przypominamy, że osoby fizyczne prowadzące działalność gospodarczą, które uzyskały refundację (płatność ostateczną)  w 2012r. (i latach poprzednich) w ramach działania 413 Wdrażanie lokalnych strategii rozwoju na operacje:

  • Różnicowanie w kierunku działalności nierolniczej
  • Tworzenie i rozwój mikroprzedsiębiorstw


zobowiązane są do złożenia Ankiety monitorującej w terminie do 31 stycznia 2014r.

Konieczność wypełnienia ankiety monitorującej wynika z zapisów zawartych w umowie przyznania pomocy finansowej. Każdy Beneficjent jest zobowiązany do złożenia wypełnionej ankiety monitorującej we właściwym, ze względu na miejsce realizacji operacji Oddziale Regionalnym ARiMR.

Osoby prawne oraz jednostki organizacyjne nieposiadające osobowości prawnej sporządzają ankietę po zamknięciu roku obrotowego/kalendarzowego na podstawie aktualnie posiadanych danych.

Pliki ankiet monitorujących dostępne są w zakładce Wnioski o płatność dla poszczególnych działań lub na stronie Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa (http://www.arimr.gov.pl/).

TOP