Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Szkolenie "UEPiK dla KGW" - podsumowanie

Administrator on 12 grudzień 2023.

W poniedziałek 11.12.2023r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Łepicach odbyło się szkolenie pn. "UEPIK dla KGW" współorganizowane przez Zielone Mosty Narwi oraz Fundację Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.
Pierwszą cześć szkolenia prowadziła Aleksandra Ziółek, koordynator ds. Lokalnej Strategii Rozwoju w Zielone Mosty Narwi, natomiast drugą część szkolenia prowadziła Katarzyna Adamska Dutkiewicz, wiceprezes Fundacji Rozwoju Obywatelskiego.
Podczas spotkania uczestniczki zapoznały się z zasadami prowadzenia uproszczonej ewidencji przychodów i kosztów, ze szczególnym uwzględnieniem wypełnienia Zestawienia przychodów i kosztów oraz Przepływów finansowych.
Ostatnim punktem spotkania było wręczenie Aleksandrze Ziółek Certyfikatu Doradczyni Lokalnej w zakresie zarządzania finansami w NGO uzyskanego w ramach Programu "Fimango" Polsko-Amerykańskiej Fundacji Wolności. Serdecznie gratulujemy!

Dziękujemy KGW Wesołe Dziewczyny za pyszny poczęstunek.

Dziękujemy również wszystkim uczestniczkom za aktywny udział w szkoleniu.

TOP