Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Informacja - zakończenie projektu pn. "Edukacja w zakresie rolnictwa ekologicznego oraz bioróżnorodności"

Administrator on 22 listopad 2023.

Zakończyliśmy realizację działań w ramach zadania publicznego pn. "Edukacja w zakresie rolnictwa ekologicznego oraz bioróżnorodności" dofinansowanego ze środków z Budżetu Województwa Mazowieckiego.

W ramach realizacji zadania zorganizowaliśmy warsztaty pszczelarskie w dziesięciu szkołach na obszarze LGD Zielone Mosty Narwi oraz dwa dotyczące rolnictwa ekologicznego.

Wspólnie z Panem Piotrem Budziszewskim (Fundacja Miód i Malina) odwiedziliśmy Szkołę Podstawową w Komorowie (gm. Rząśnik), Szkołę Podstawową w Obrytem (gm. Obryte), Szkołę Podstawową w Przewodowie Poduchownym (gm. Gzy), Szkołę Podstawową nr 3 w Pułtusku (gm. Pułtusk), Szkołę Podstawową w Starych Pieścirogach (gm. Nasielsk), Szkołę Podstawową w Strzegocinie (gm. Świercze), Szkołę Podstawową w Pniewie (gm. Zatory), Specjalny Ośrodek Szkolno - Wychowawczy w Wyszkowie (gm. Wyszków), Szkołę Podstawową w Błędostowie (gm. Winnica) oraz Szkołę Podstawową w Dzierżeninie (gm. Pokrzywnica).

Natomiast wraz z Panem Albertem Jaworskim edukowaliśmy uczestników w Jackowie Dworskim (gm. Nasielsk) oraz w Dąbrowie (gm. Rząśnik).

Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w spotkaniach!

TOP