Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Konkurs fotograficzny - Produkty i usługi lokalne w obiektywie

Administrator on 02 październik 2023.

LGD Zielone Mosty Narwi zaprasza do udziału w konkursie fotograficznym pt. "Produkty i usługi lokalne w obiektywie" związanym z realizacją "Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dla obszaru Lokalnej Grupy Działania Zielone Mosty Narwi" (LSR).

Wśród najlepszych zdjęć zostaną rozlosowana nagrody (karty podarunkowe o wartości 250zł).

Termin zgłoszeń: do 30.10.2023r. do godziny 12.00.

W konkursie mogą brać udział osoby pełnoletnie w wieku do 30 roku życia oraz po 50 roku życia, mające miejsce stałego zameldowania na obszarze objętym LSR (Gmina: Pokrzywnica, Gzy, Zatory, Świercze, Winnica, Obryte, Pułtusk, Pomiechówek, Nasielsk).

Zgłoszenie uczestnictwa w konkursie można dokonać poprzez:
a.    wysłanie listowne wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciami zapisanymi na nośniku elektronicznym w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” na adres: LGD Zielone Mosty Narwi, Aleja Jana Pawła II 1, 06-121 Pokrzywnica;
b.    dostarczenie osobiście wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz ze zdjęciami zapisanymi na nośniku elektronicznym w zaklejonej kopercie z dopiskiem „Konkurs fotograficzny” do Biura LGD Zielone Mosty Narwi, Aleja Jana Pawła II 1, 06-121 Pokrzywnica.

Szczegóły konkursu określa Regulamin konkursu.

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Formularz konkursowy
Plik DOC - otwórz

Regulamin
Plik PDF - otwórz

Ogłoszenie
Pilk PDF - otwórz

TOP