Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Rekrutacja do udziału w projekcie pt. „Produkt lokalny czynnikiem napędzającym rozwój obszarów wiejskich" KSOW

Administrator on 15 czerwiec 2023.

LGD Zielone Mosty Narwi zaprasza do udziału w wyjeździe studyjnym realizowanym w ramach operacji pt. „Produkt lokalny czynnikiem napędzającym rozwój obszarów wiejskich” w ramach Schematu II Pomocy Technicznej „Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014–2020.

Zgłoszenia należy dokonać za pośrednictwem: formularza zgłoszeniowego.

Regulamin rekrutacji

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 21 czerwca 2023r. do godz. 12.00.

Udział w wyjeździe studyjnym jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona.

Operacja pn.: „Produkt lokalny czynnikiem napędzającym rozwój obszarów wiejskich” ma na celu zorganizowanie trzydniowego wyjazdu studyjnego do Białegostoku dla 26 osób z obszaru działania LGD Zielone Mosty Narwi w zakresie poszerzenia wiedzy uczestników na temat identyfikacji i promocji produktu lokalnego oraz jego wpływu na rozwój obszarów wiejskich.

Operacja pn.: „Produkt lokalny czynnikiem napędzającym rozwój obszarów wiejskich” będzie polegała na organizacji wyjazdu studyjnego do Białegostoku dla 26 osób z obszaru LGD Zielone Mosty Narwi.

Grupa docelowa: członkowie LGD Zielone Mosty Narwi, lokalni liderzy, osoby bezpośrednio zaangażowane we wdrażanie Lokalnej Strategii Rozwoju, przedsiębiorcy, pracownicy Biura oraz przedstawiciele Partnera.

Projekt ma za zadanie zrealizować konkretne efekty jakimi są:
• Podniesienie poziomu wiedzy w zakresie wykorzystania produktu lokalnego do działań związanych z rozwojem obszarów wiejskich 26 osób z obszaru LGD Zielone Mosty Narwi.

Zachęcamy do odwiedzenia stron internetowych: www.mazowieckie.ksow.pl gdzie można znaleźć informacje o bieżących inicjatywach i wsparciu KSOW oraz www.ksow.pl gdzie można zarejestrować się jako Partner KSOW.

TOP