Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

I spotkanie sieciujące KGW z obszaru Gminy Nasielsk za nami!

Administrator on 08 grudzień 2022.

W dniu 05.12.2022r. w sali konferencyjnej Urząd Miejski w Nasielsku spotkaliśmy się z Burmistrzem Nasielska oraz przedstawicielami kół gospodyń wiejskiej, które działają na obszarze gminy Nasielsk.

Spotkanie rozpoczął Pan Bogdan Ruszkowski - Burmistrz Nasielska, który podkreślił rolę kół gospodyń wiejskich w rozwoju obszarów wiejskich. Następnie Pan Albert Jaworski - Prezes Zarządu stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi opowiedział o działalności stowarzyszenia. Kolejny etap spotkania należał do uczestników - przedstawiciele każdego z KGW opowiedzieli o działalności organizacji, w których działają, o swoich sukcesach, problemach, planach. Następnie Pani Aleksandra Ziółek - Koordynator ds, LSR zaprezentowała możliwości otrzymania dofinansowania na realizację różnorodnych inicjatyw. Na zakończenie każda organizacja otrzymała poradnik „Jak prowadzić finanse koła gospodyń wiejskich” przygotowany przez Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.

Spotkanie było niezwykłą przestrzenią do poznania się, wymiany doświadczeń oraz nawiązania współpracy pomiędzy uczestnikami.

Zaproszenie na spotkanie przyjęli przedstawiciele aż 8 KGW - bardzo dziękujemy za Waszą obecność!

Do zobaczenia na kolejnym spotkaniu!

TOP