Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Mazowiecka Gala Aktywizacji Sołectw - poznaj laureatów

Administrator on 18 listopad 2022.

W środę 16 listopada br. w Sala Widowiskowa Zespołu Mazowsze w Otrębusach odbyła się Mazowiecka Gala Aktywizacji Sołectw.

Podczas Gali zostały przyznane nagrody w konkursach organizowanych przez Biuro Regionalne Krajowa Sieć Obszarów Wiejskich, m. in. „Najaktywniejsza liderka obszarów wiejskich”, „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie” oraz „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022 – Mazowsze dla sołectw 2022”.

Niezmiernie miło jest nam poinformować, że wśród laureatów konkursów znalazły się osoby i organizacje działające na obszarze Zielone Mosty Narwi!

W konkursie pn.: „Najaktywniejsza liderka obszarów wiejskich” III miejsce zajęły Iwona Sojak oraz Aleksandra Ciskowska-Karłowicz!!!

W konkursie pn.: „Koła Gospodyń Wiejskich – wyjątkowe miejsca, wyjątkowi ludzie” wyróżnienie otrzymało Koło Gospodyń Wiejskich w Klaskach - Czerwone Korale!!!

W konkursie pn.: „Najlepsza inicjatywa zrealizowana w ramach Mazowieckiego Instrumentu Aktywizacji Sołectw MAZOWSZE 2022 – Mazowsze dla sołectw 2022” w kategorii Kategoria: Mazowsze dla sołectw innowacyjnie I miejsce zajęło sołectwo Jeżewo w gminie Pułtusk – „Renowacja mogiły wraz z montażem oświetlenia w miejscowości Jeżewo”!!!

Nagrody zwycięzcom wręczyli Pani Janina Ewa Orzełowska, członkini zarządu województwa mazowieckiego, radny województwa mazowieckiego Pan Leszek Przybytniak oraz Dyrektor Departamentu Rolnictwa i Rozwoju Obszarów Wiejskich Pan Radosław Rybicki.

Mazowiecką Galę Aktywizacji Sołectw uświetnił Państwowy Zespół Pieśni i Tańca "Mazowsze" dając na zakończenie uroczystości wspaniały brawurowy koncert dla wszystkich uczestników Gali.

Gratulujemy wszystkim nagrodzonym!

Jesteśmy dumni, że na obszarze Zielone Mosty Narwi działają tak kreatywne i zaangażowane w pracę na rzecz lokalnych społeczności osoby!!!

TOP