Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Rekrutacja: Szkolenie dla organizacji pozarządowych 23.11.2022r.

Administrator on 26 październik 2022.

LGD Zielone Mosty Narwi organizuje szkolenie dla przedstawicieli organizacji pozarządowych pt. "Pisanie dobrych wniosków o dotacje".

Termin szkolenia: 23 listopad 2022r.

Czas trwania szkolenia: 09.00 - 14.00.

Tematyka szkolenia:
- Zasady myślenia projektowego.
- Przegląd formularzy aplikacyjnych.
- Kluczowe elementy wniosku o dotacje - omówienie i ćwiczenie
- Zasady tworzenia budżetu do projektu.

W szkoleniu mogą brać udział przedstawiciele organizacji pozarządowych, których siedziba lub oddział znajduje się na obszarze działania LGD Zielone Mosty Narwi, tj. Gminy: Pokrzywnica, Gzy, Zatory, Świercze, Winnica, Obryte, Pułtusk, Pomiechówek, Nasielsk, Wyszków, Rząśnik).

Udział w szkoleniu jest bezpłatny. Liczba miejsc ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń. Z jednej organizacji mogą zgłosić maksymalnie 2 osoby. W przypadku zgłoszenia kilku osób z jednej organizacji, o zakwalifikowaniu do uczestnictwa zadecyduje Organizator, po zakończeniu terminu przyjmowania zgłoszeń.

Szkolenie współfinansowane jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” - poddziałania „Wsparcie na rzecz kosztów bieżących i aktywizacji” objętego PROW na lata 2014-2020. Szkolenie organizowane jest w ramach wdrażania Lokalnej Strategii Rozwoju, Przedsięwzięcie 4.3 Działania wspierające potencjał organizacji pozarządowych.

Zgłoszenia do udziału w szkoleniu należy dokonać poprzez wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Formularz zgłoszeniowy

Regulamin rekrutacji

Termin nadsyłania zgłoszeń: do 17 listopada 2022r. do godz. 12.00.

TOP