Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Szkolenie „Zarządzenie zespołem w organizacjach pozarządowych”- podsumowanie

Administrator on 22 październik 2022.

W czwartek 20.10.2022r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokrzywnicy odbyło się szkolenie pn.: „Zarządzenie zespołem w organizacjach pozarządowych” zorganizowane przez Zielone Mosty Narwi oraz FRSO.

Uczestników powitał Pan Albert Jaworski – Prezes Zarządu stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi. Szkolenie poprowadziła Pani Beata Juraszek – Kopacz - Prezes Fundacji Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego.

Szkolenie obejmowało zajęcia teoretyczne oraz ćwiczenia w grupach. Uczestnicy dowiedzieli się m.in. co sprawia, że grupa stanowi jedność, jak ważna jest komunikacja w organizacjach, jak motywować zespół do działania, jakie są zasady i techniki aktywnego słuchania oraz poznali rolę ewaluacji działań oraz ewaluacji procesu. Na koniec spotkania, każdy uczestnik otrzymał dyplom potwierdzający udział w szkoleniu.

Podczas szkolenia uczestnicy skosztowali przepyszny obiad oraz słodki poczęstunek przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich „Optymiści z klasą” w Ruszkowie.

Bardzo dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Pokrzywnicy za udostępnienie sali oraz wszystkim uczestnikom za przybycie i wspaniałą atmosferę.

 

TOP