Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Konferencja pn.: "Obywatel, obywatelka, obywatelskość - społeczeństwo obywatelskie jako element ekonomii społecznej"

Administrator on 19 październik 2022.

Dzisiejszy dzień spędziliśmy w Dom Polonii Pułtusk, gdzie odbyła się Konferencja pn.: "Obywatel, obywatelka, obywatelskość - społeczeństwo obywatelskie jako element ekonomii społecznej" organizowana przez MOWES - Mazowiecki Ośrodek Wsparcia Ekonomii Społecznej oraz Vistula.

Podczas Konferencji wysłuchaliśmy wykładów na temat m. in. obywatela staropolskiego, obywatela radzieckiego, roli organizacji pozarządowych w województwie mazowieckim, dialogu obywatelskiego w samorządzie, wyzwań ekonomii społecznej w Polsce i na świecie oraz aktywności seniorów w województwie mazowieckim.

Była to też okazja do spotkania ciekawych osób, którzy mają ogromną wiedzę i doświadczenie w obszarze społeczeństwa obywatelskiego.

Ponadto mieliśmy przyjemność skosztować smakołyków przygotowanych przez zaprzyjaźnione Koła Gospodyń Wiejskich z gminy Zatory: Koło Gospodyń Wiejskich w Dębinach "Nad Stawem" i Koło Gospodyń Wiejskich w Cieńszy oraz gminy Pułtusk: Kwiaty we Włosach - Koło Gospodyń Wiejskich w Trzcińcu.

Katarzyna Walat - dziękujemy za zaproszenie!

TOP