Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Szkolenie - wypiek chleba - podsumowanie

Administrator on 27 wrzesień 2022.

W dniu 23.09.2022r. w Ochotniczej Straży Pożarnej w Glinicach Wielkich odbyło się szkolenie pn.: „Mazowieckie dobre praktyki i tradycje kulinarne – domowy wypiek chleba” zorganizowane przez Samorząd Województwa Mazowieckiego oraz LGD Zielone Mosty Narwi.

Spotkanie rozpoczęli Pan Albert Jaworski – Prezes Zarządu stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi oraz Pan Krzysztof Zaniewski – Przedstawiciel Urzędu Marszałkowskiego Województwa Mazowieckiego w Warszawie.

Szkolenie poprowadził Pan Robert Jasiński, zdobywca Laura Marszałka Województwa Mazowieckiego za chleb życia. Podczas spotkania Pan Robert z pomocą uczestników przygotowywał chleby żytnio – pszenne. Podczas wyrabiania prowadzący omawiał proces produkcji chleba, począwszy od fazy zakwasu do wypieku. Uczestnicy z zaciekawieniem obserwowali pokaz, z zaangażowaniem wspierali prowadzącego podczas pracy oraz cierpliwie oczekiwali na wypieczone bochenki chleba.

Podczas szkolenia uczestnicy skosztowali przepyszny obiad przygotowany przez Koło Gospodyń Wiejskich Glinice Wielkie.

Bardzo dziękujemy Ochotniczej Straży Pożarnej w Glinicach Wielkich za udostępnienie sali oraz wszystkim uczestnikom za przybycie i wspaniałą atmosferę.

TOP