Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Otwarty konkurs ofert dla KGW

Administrator on 11 marzec 2022.

Serdecznie zapraszamy Koła Gospodyń Wiejskich, które działają na terenie LGD Zielone Mosty Narwi, do złożenia ofert w konkursie ofert organizowanym przez Zarząd Województwa Mazowieckiego w obszarze „Działalność wspomagająca rozwój wspólnot i społeczności lokalnych”, zadanie pn. „Wspieranie rozwoju gospodyń aktywnych społecznie”.

Celem realizacji zadania jest: aktywizacja i rozwój kobiet oraz społeczności w środowisku wiejskim na Mazowszu poprzez doposażenie organizacji pozarządowych, w których działają gospodynie aktywne społecznie, w niezbędny sprzęt, czego skutkiem będzie wzrost sprawności ich działania oraz zwiększenie liczby organizowanych przez nie przedsięwzięć. Zakupiony sprzęt ma realnie i bezpośrednio wpływać na realizacje celów przedstawionych w ogłoszeniu oraz w mierzalny sposób pokazywać wzrost sprawności działalności organizacji.

Maksymalna kwota dofinansowania dla oferty wynosi 7.000,00 zł.

Termin składania ofert - 01.04.2022 r.

Więcej informacji na mazovia.pl 

Źródło www.mazovia.pl

TOP