Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Informacja dla osób zakwalifikowanych na kurs prawa jazdy C i C+E oraz C+E

Administrator on 01 marzec 2021.

LGD Zielone Mosty Narwi informuje, że zgodnie z Regulaminem Rekrutacji warunkiem ostatecznego zakwalifikowania do listy podstawowej uczestników kursu prawa jazdy kategorii C i C+E oraz kategorii C+E jest wpłata kaucji.

Osoby wyłonione do udziału w kursie zostaną powiadomione telefonicznie.

Osoby wyłonione do udziału w kursie na prawa jazdy kategorii C i C+E oraz kategorii C+E zobowiązane są do wpłaty kaucji w wysokości 2000,00zł (dwa tysiące zł) w terminie 2 dni od zakwalifikowania na konto stowarzyszenia Zielone Mosty Narwi prowadzone przez Bank Spółdzielczy w Pułtusku oddział w Pokrzywnicy:

93 8232 0005 1305 0148 2000 0120.

W tytule przelewu prosimy wpisać:
„Kaucja kurs prawa jazdy imię i nazwisko”

Niedokonanie wpłaty kaucji w wyznaczonym terminie skutkuje wykreśleniem z listy podstawowej i zakwalifikowaniem na to miejsce osoby z listy rezerwowej.
Kaucja nie podlega zwrotowi w przypadku rezygnacji z udziału w kursie w terminie 7 dni lub mniej przed datą kursu, nieobecności na kursie lub jego części.
W przypadku odwołania kursu przez Organizatora, uczestnikowi przysługuje zwrot kaucji w pełnej wysokości.
Kaucja podlega zwrotowi w terminie 7 dni roboczych po otrzymaniu przez Organizatora dokumentów potwierdzających ukończenie kursu przez Uczestnika.

Informacja
plik PDF - pobierz

TOP