Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Konkurs fotograficzny „Odkrywamy nasze dziedzictwo”. Edycja I. pt. „Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza”

Administrator on 14 wrzesień 2020.

Konkurs fotograficzny „Odkrywamy nasze dziedzictwo”, organizowany przez Samorząd Województwa Mazowieckiego, ma na celu zwrócenie uwagi na piękno, bogactwo i różnorodność tradycyjnej architektury Mazowsza. Każda kolejna edycja konkursu poświęcona będzie innemu rodzajowi zabytków, dzięki czemu uczestnicy corocznie będą eksplorować inny obszar tematyczny.

Pierwsza edycja pt. „Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza” dotyczyć będzie budownictwa drewnianego – wymagającego szczególnej troski oraz pośpiechu w utrwalaniu jego wartości.

Warunki udziału w konkursie

Należy zrobić jedno zdjęcie nawiązujące do tegorocznego tematu konkursu „Dziedzictwo drewnianej architektury Mazowsza”. Wyklucza się budynki znajdujące się na terenach skansenów i muzeów wsi. Prace oceni Jury Konkursu, biorąc pod uwagę kreatywność i jakość fotografii.

Zgłoszenia (w postaci skanu formularza zgłoszeniowego oraz zdjęcie) należy przesłać drogą mailową na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do 15 października br.

Nagrody

Laureaci konkursu otrzymają następujące nagrody:

I nagroda - w wysokości 3.000 zł;
II nagroda - w wysokości 2.500 zł;
III nagroda - w wysokości 2.000 zł;
Maksymalnie 3 wyróżnienia – po 500 zł każde;
Nagroda publiczności – internautów – w wysokości 1.000 zł.
Nagroda publiczności

Szczegółowe informacje

źródło: www.ksow.pl

TOP