Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Uwaga! Ograniczony bezpośredni kontakt z pracownikami Biura LGD Zielone Mosty Narwi !!!

Administrator on 13 marzec 2020.

Prosimy o kontaktowanie się drogą telefoniczną lub mailową.

W związku z coraz liczniejszymi przypadkami  zachorowań na COVID-19 wywołanych koronawirusem SARS-CoV-2, w celu ograniczenia ryzyka rozprzestrzeniania się wirusa i związanym z tym Komunikatem Wójta Gminy Pokrzywnica dotyczącym ograniczonego wstępu do budynku Urzędu Gminy w Pokrzywnicy (ul. Aleja Jana Pawła II 1) od dnia 16 marca do odwołania, prosimy interesantów o kontaktowanie się z pracownikami Biura za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Tel. 23 691 88 55, 502 240 357
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Jednocześnie informujemy, iż kontakt z pracownikiem punktu informacyjnego LGD Zielone Mosty Narwi w Nasielsku również będzie możliwy tylko za pośrednictwem poczty elektronicznej lub telefonicznie.
Tel. 23 693 30 68
e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Powyższe uzasadnione jest minimalizowaniem ryzyka rozprzestrzeniania się koronowirusa podczas wizyt osobistych.