Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Bezpłatny kurs na operatora koparko-ładowarki (projekt współpracy LAW)

Administrator on 27 listopad 2019.

LGD Zielone Mosty Narwi zaprasza do zapoznania się z zasadami rekrutacji uczestników kursu na operatora koparko-ładowarki.

Rekrutacja uczestników kursu odbywa się w terminie od 7 stycznia do 17 stycznia 2020r. poprzez osobiste złożenie w Biurze LGD w Pokrzywnicy wypełnionego formularza zgłoszeniowego wraz z zaświadczeniem o zameldowaniu na pobyt stały na obszarze działania LGD Zielone Mosty Narwi (tj. cały powiat pułtuski, Gmina Nasielsk i Gmina Pomiechówek).

Formularz zgłoszeniowy- plik
Regulamin rekrutacji - plik

Kurs współfinansowany jest ze środków Unii Europejskiej w ramach projektu współpracy „Lokalna Akademia Współpracy" – LAW - w ramach działania 19 „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” – poddziałania „Przygotowanie i realizacja działań w zakresie współpracy z lokalną grupą działania” objętego PROW na lata 2014-2020.

Ogłoszenie-plik

TOP