Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Spotkania informacyjno-szkoleniowe (przednaborowe) - podsumowanie

Administrator on 13 grudzień 2018.

LGD Zielone Mosty Narwi w listopadzie 2018r. przeprowadziło 9 spotkań informacyjno-szkoleniowych pt. „Zasady ubiegania się o wsparcie finansowe w ramach poddziałania Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność objętego PROW na lata 2014-2020” (po jednym spotkaniu w każdej z Gmin obszaru LGD Zielone Mosty Narwi).

Na spotkaniu  prowadząca - Pani Marzena Cieślak zapoznał uczestników z następującą tematyką:
1.Omówienie celów LSR oraz procedur LGD Zielone Mosty Narwi, w szczególności w zakresie lokalnych kryteriów wyboru.
2. Zasady ubiegania się o wsparcie w ramach poddziałania 19.2 Wsparcie na wdrażanie operacji w ramach strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność (w tym m.in. podstawy prawne, zakresy wsparcia, beneficjenci, kwalifikowalność kosztów, zobowiązania).
3. Zasady wypełniania dokumentacji aplikacyjnej w ramach PROW na lata 2014-2020 – działanie 19.2 Wsparcie na wdrażanie strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność.
4. Planowane terminy naborów wniosków.

W spotkaniach uczestniczyło 158 osób. 

GALERIA

TOP