Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Konkurs "EKO-KRZYŻÓWKA"

Administrator on 03 grudzień 2018.

Zapraszamy do udziału w konkursie "EKO-KRZYŻÓWKA" związanym z realizacją "Strategii rozwoju lokalnego kierowanego przez społeczność dla obszaru Lokalnej Grupy Działania Zielone Mosty Narwi" (LSR). Wystarczy zapoznać się z informacjami na temat segregacji odpadów i rozwiązać krzyżówkę:

Segregacja odpadów (jak segregować)
Ciekawostki
Źródło: www.naszesmieci.mos.gov.pl 

Wśród prawidłowych rozwiązań zostaną rozlosowane atrakcyjne nagrody (tablety).

Zgłoszenia można przesyłać w terminie od 04.12.2018r. do 20.12.2018r. (w dniu 20.12.2018r. liczą się zgłoszenia, które wpłyną do Biura LGD do godziny 15.00).

Wypełnione i podpisane formularze konkursowe można przesłać w formie skanu na adres e-mail biuro@zielonemostynarwi.pl, lub przesłać listownie na adres: Zielone Mosty Narwi, Al. Jana Pawła II 1, 06-121 Pokrzywnica, lub dostarczyć osobiście do Biura LGD Zielone Mosty Narwi.
Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu. Regulamin Konkursu dostępny jest na stronie internetowej www.zielonemostynarwi.pl oraz w Biurze LGD Zielone Mosty Narwi w Pokrzywnicy.

W konkursie mogą brać udział osoby w wieku do 30 roku życia oraz po 50 roku życia, mające miejsce stałego zameldowania na obszarze objętym LSR (Gmina: Pokrzywnica, Gzy, Zatory, Świercze, Winnica, Obryte, Pułtusk, Pomiechówek, Nasielsk).

Aby wziąć udział w Konkursie należy rozwiązać krzyżówkę na formularzu zgłoszeniowym oraz wypełnić wymagane pola.

Przesłanie zgłoszenia jest równoznaczne z akceptacją Regulaminu Konkursu.

Formularz konkursowy
Regulamin
Ogłoszenie