Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!
DESIGNED BY JOOMLATD

Wyjazd studyjny - podsumowanie

Administrator on 13 czerwiec 2017.

W dniach 5-7 czerwca 2017r. odbył się wyjazd studyjny pt. „Budowanie i utrzymanie relacji z otoczeniem”. W wyjeździe studyjnym wzięło udział 35 osób, w tym członkowie Zarządu, pracownicy Biura LGD, członkowie LGD oraz inne osoby z obszaru działania LGD Zielone Mosty Narwi.
W ramach wyjazdu studyjnego przeprowadzono zajęcia szkoleniowe oraz wizyty na obszarze województwa małopolskiego umożliwiające zapoznanie się z dziedzictwem kutrowym Krakowa i Kalwarii Zebrzydowskiej, Centrum Produktu Lokalnego w Rzuchowej oraz przykładowymi produktami lokalnymi obszaru LGD Dunajec Biała.
W ramach zajęć szkoleniowych uczestnicy zostali zapoznani z tematyką dotyczącą m.in. Znaczenia relacji LGD z otoczeniem w procesie wdrażania LSR; Komunikacji społecznej jako podstawowej metody budowy i utrzymania relacji z otoczeniem LGD; Aktywizacji lokalnych społeczności i jej wpływu na rozpoznawalność LGD i LSR; Planowania komunikacji LGD z lokalnymi społecznościami; Podstaw komunikacji interpersonalnej.

Galeria

TOP