Strona wykorzystuje pliki cookies, jeśli wyrażasz zgodę na używanie cookies, zostaną one zapisane w pamięci twojej przeglądarki. W przypadku nie wyrażenia zgody nie jesteśmy w stanie zagwarantować pełnej funkcjonalności strony!

Ankieta - konsultacje społeczne LSR

Administrator on 17 sierpień 2015.

W związku z nową perspektywą finansową na lata 2014-2020 i pracami nad przygotowaniem nowej Lokalnej Strategii Rozwoju dla obszaru gmin: Gzy, Nasielsk, Obryte, Pokrzywnica, Pomiechówek, Pułtusk, Świercze, Winnica, Zatory zbieramy od mieszkańców opinie i propozycje dotyczące lokalnych potrzeb i oceny mocnych i słabych stron obszaru. Informacje zebrane od Państwa pozwolą nam na ukierunkowanie strategii w kierunku zgodnym z Państwa oczekiwaniami co powinno przełożyć się na rozwój obszaru i poprawę życia mieszkańców. Dlatego Państwa wkład w prace nad dokumentem, który tworzymy jest taki ważny. Dziękujemy za wypełnienie ankiety i zgłaszanie propozycji projektów.

Ankietę, propozycje projektów prosimy wysłać pocztą elektroniczną na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub dostarczyć do biura LGD: Al. Jana Pawła II nr 1, 06-121 Pokrzywnica, czynne od poniedziałku do czwartku.

Ankieta

Propozycja projektu (fiszka projektowa)